Sizlere daha rahat ve ferah bir ortam sunmak için...

Otelimiz 2013 yılı Haziran ayı içinde aile işletmesi olarak hizmete açılmıştır. Amacımız misafirlerimize ev rahatlığını sunmaktır. Güler yüzlü hizmet ana prensibimizdir.

Bir an için bile olsa şehir hayatının dayattığı tekdüze yaşamdan, boğucu kalabalıktan sizleri uzaklaştırmayı hedefliyoruz. Bu bağlamda otelimizde rahatça dinlemek, doğaya kendinizi bırakmak, yeşilin her tonunu keşfetmek, yöresel lezzet ve eğlencelerle sizleri buluşturmak ilkesel duruşumuzdur.

Otelimiz, Uzungöl Merkez Camii’nin hemen arkasında olup Uzungöl’e hakim manzarasıyla ve de müstakil alanıyla siz değerli konuklarımıza huzurlu ferah bir ortam sunmaktadır. Yöresel yayla evlerinden esinlenilerek tasarlanan dış cephe ahşap kaplaması, iç mekânda kullanılan doğal materyaller doğasever olarak farkımızı yansıtmaktadır.

Toplam 14 odadan oluşan otelimiz, 30 kişilik restoranı ile açık büfe kahvaltının yanında özel yöresel lezzetlerle de siz değerli konuklarımızın hizmetindedir. İlaveten, içerisinde şöminenin de bulunduğu özel ve konforlu oturma alanları, yazılı ve görsel iletişim araçları ve de çocuklar için düzenlenen eğlence salonu da (playstation, langırt, bilardo vb.)  bulunmaktadır.
Odalarımız geniş olup aynı zamanda içerisinde mutfakta bulunmaktadır. Tek oda şeklinde olduğu gibi apart şeklinde de kiralamak mümkündür.

Ayrıca, içerisinde şöminenin ve balkonunda barbekünün bulunduğu 2 adet de süit dairemiz mevcuttur.

İlhan Kardeşler Apart Otel olarak sizleri misafir etmek ve aradığınız kaliteli hizmeti sunmak için Uzungöl'de evinize sizleri bekliyoruz.